Zawsze kretywnie!+// addslashes.pl to prężnie rozwijająca się firma zajmująca się kreowaniem wizerunku naszych klientów. Wyróżniamy się niekonwencjonalnym i indywidualnym podejściem do każdego kolejnego projektu. Podstawą naszych działań jest fachowa rozmowa z klientem, podczas której jesteśmy w stanie określić jego preferencje i oczekiwania, które następnie rzetelnie realizujemy.

 

Nie masz pomysłu na wizerunek i wizytówkę własnej firmy?

Nie wiesz czy stworzony przez nas projekt będzie Cię satysfakcjonował?

Nie martw się, dobrze trafiłeś!

 

Oferujemy kilka wersji wstępnych szablonów stron internetowych, logotypów, wizytówek, etc.. Naszym głównym celem jest rzetelne realizowanie projektów, tak aby każdy klient był w pełni zadowolony z efektu końcowego oferowanych przez nas usług.


Media internetowe to klucz do promocji Twojej firmy, dlatego to od Ciebie zależy czy w pełni wykorzystasz ich niepodważalny potencjał. Tworzenie i kierowanie kont w serwisach społecznościowych, t.j. facebook i twitter dają nowe możliwości w zakresie promocji każdej marki. Prosty sposób na ciągły kontakt z Twoimi klientami przez aktualizacje promocji i oferowanych usług to tylko jeden z przykładów możliwości jakie nam dają.

 

Potrzebujesz pomocy ?

Zgłoś się do nas!